Aktuality
 

KANTILÉNA in rhythm

Kantiléna to opět rozjede v SONU!

Kantiléna si pro vás v loňském roce připravila zbrusu nový program, který vás zvedl ze židlí v SONO Centru. Songy, které zazněly byly totiž spolu s choreografií pořádný odvaz! :-)

VII. reprezentační ples Kantilény

Srdečně vás zveme na VII. reprezentační ples Kantilény, který letos proběhne v duchu 60. let.

K tanci i poslechu zahraje kapela PartyLeaders tzn. Ševčíci.

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz - podpořte nás při online nákupech

Podpořte nás, když nakupujete!

 

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

 

Uděláte to takto:

 

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz

2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

 

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

 

KANTILÉNA in rhythm

Událost letošního roku je zde!

Kantiléna si pro vás připravila zbrusu nový program, který vás jistojistě zvedne ze židlí - tentokráte ne z těch v Besedním domě, ale v SONO Centru. Songy, které zazní, si totiž žádají pořádný odvaz! :-)

Těšit se můžete na opravdové pecky slavných skupin jako např. ABBA, Queen, The Beatles, a nebude chybět ani filmová muzika např. Sestra v akci. Uslyšíte slavné hity Erica Claptona, Jasona Mraze, George Gershwina a dalších.

KANTILÉNA in rhythm - informace o vstupenkách

Vstupenky na koncert Kantiléna in rhythm v SONO Centru 13. května 2018 v 19.00 hodin.

Vstupenky v přízemí a na obou galeriích je možné zakoupit v Besední ulici v předprodeji Filharmonie Brno v pondělí a středu od 9:00 – 14:00 a v úterý, čtvrtek a pátek 13:00 – 18:00 (mimo státní svátky). Platit lze pouze v HOTOVOSTI. 

VI. reprezentační ples Kantilény - Ples v barvách duhy

Srdečně vás zveme na VI. reprezentační ples Kantilény, který bude přímo hrát barvami.

K tanci i poslechu hrají opět Duo Apeiron tzn. Ševčíci.

Projekt CD Bambulín

Podpořte náš projekt na HIT HITu a podpoříte dobrou věc. 

Vše o projektu a jak ho podpořit se dozvíte ZDE, tam vám také děti z Magdalenky spolu s autorem písní a sbormistryní Veronikou poví důvody proč vše vzniká.

A pokud byste chtěli vědět ještě více, pak na vás čeká možnost večeře se sbormistryní Veronikou a produkční Helenou, které se moc těší, až vám prozradí všechny žhavé novinky z natáčení...

Pozvání do pořadu Dobré ráno

Po našem úspěchu na soutěži v lotyšské Rize, kde jsme získali celkem 3 zlaté medaile, jsme dostali pozvání do pořadu Dobré ráno. Zdá se, že i Česká televize lituje, že nemohla být u našeho úspěchu s námi, a tak chce alespoň formou několika vstupů přiblížit divákům po celé České republice, jak taková účast na mezinárodní soutěži vypadá. Sbormistři Jakub Klecker a Michal Jančík budou povídat o tom, co vše soutěži předchází, jak probíhají přípravy, jaká jsou úskalí, ale také to, jak nezapomenutelné zážitky jsou to nejen pro ně, ale hlavně pro zpěváky a zpěvačky.

Vítej, zlatý hattricku!

Kantiléna, sbor dětí a mládeže při Filharmonii Brno, zavítala po dvou letech na 3rd European Choir Games, konané tentokrát v lotyšské Rize ve dnech 16. - 23. 7. 2017, kde vybojovala 3 zlaté medaile.

Hudba na kole 2017

Budeme překvapením festivalu Hudba na kole 2017

Přijeďte na kole a ochutnejte hudbu různých žánrů v krásných místech jižní Moravy a Dolního Rakouska - na 15 zastávkách Lednicko-valtického areálu a dolnorakouského Weinviertelu.

Zahájení je v 10 hod. ve Valticích na zámku (dvůr u koníren).

Nás uslyšíte na různých místech, ale budete muset mít štěstí anebo nás pronásledovat -–> budeme totiž jednotka v pohybu.

Stránky