Televize a video
 

Tříkrálový koncert 2018

Přímý přenos 11. ročníku koncertu, který Charita ČR věnuje všem koledníkům. Na Hudební scéně Městského divadla v Brně letos vystoupí Hana Zagorová, Mirka Miškechová, skupiny Kryštof, Jelen a Kantiléna – sbor při Filharmonii Brno. Pořadem provázejí M. Kociánová a J. Čenský. Režie A. Rezek

Česká televize - Dobré ráno

O sladkém vítězství na mezinárodní soutěži v Rize budou mluvit sbormistři pěveckého sboru Kantiléna, pánové Jakub Klecker a Michal Jančík. 

www.ceskatelevize.cz

10. 8. 2017

Česká televize - Údálosti v regionech Brno

Úspěch sboru Kantiléna Tři zlaté medaile z prestižní mezinárodní soutěže přivezl do Brna sbor dětí a mládeže Kantiléna.

24. 7. 2017 

www.ceskatelevize.cz

Reportáž České televize v pořadu Události v regionech.

 

Kantiléna slaví 60. narozeniny!

Slavíme 60. narozeniny! A to je číslo, které stojí za pozornost. Vědoma si toho je i Česká televize, a tak vznikl dokument s názvem Kantiléna. Svou premiéru bude mít 26. dubna na stanici ČT art v cyklu pořadu Terra musica.

V dokumentu budete mít možnost shlédnout jak zakladatele a dlouholetého sbormistra Ivana Sedláčka alias Eiffela, tak současné sbormistry. Jakub Klecker, Michal Jančík a Veronika Hrůzová vás nechají nahlédnout pod pokličku současné Kantilény a prozradí pár receptů na „lahodu, pohodu a harmonii“.

Události v kultuře – Česká televize

13. 7. 2015 - 20:00 na ČT art - Události v kultuře

Přetáhněte na čas 3:23 a vychutnejte si ukázku skladeb, které byly součástí programu, se kterým Kantiléna získala 3 zlaté medaile.

Ukázka soutěžního vystoupení z německého Magdeburgu

6.7. 2015 - www.choir-tv.com

Ukázka soutěžního vystoupení z německého Magdeburgu - VIDEO

Slavnostní křest nového dvojalba Kantilény

30. 11. 2014 proběhl Slavnostní křest nového dvojalba Kantilény v sále Besedního domu, Brno. Video sestřih ze křtu si můžete stáhnout zde (WMV / 60MB)

Záznam koncertu s Magdalenou Koženou

7. 10. 2013, portál Brno - město hudby - záznam koncertu Kantilény s Magdalenou Koženou v Besedním domě dne 4. 9. 2013.

Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2009

4. 7. 2009 - 20:00 na ČT2 - Přenos slavnostního koncertu s účinkujícími: Hradišťan J. Pavlici, M. Rottrová, New Life'm, Czech Virtuosi Brno, Kantiléna

Stránky